Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci

Hakkımızda

MustanHost Company, dünyanın en yeni hosting sağlayıcılarından biridir. 2019’un sonunda açtık ve bu kadar kısa bir sürede belirli sonuçları elde etmeyi başardık. Ekibimiz, her biri ortak amacımız hakkında gerçekten tutkulu olan ve sonuca kendini adamış 30’dan fazla kişiye sahiptir.

Hedefimiz

Firmamızın ana hedefi, dengeli fiyatlarla, mükemmel şartlarda ve hizmette Türkiye’de yüksek kaliteli hosting sağlamaktır. NVMe SSD teknolojisine sahip en son sunucularımız yavaş yükleme ve kararsızlık sorununu çözmektedir. Artık bu tür sorunlarla uğraşmak zorunda değilsiniz, bu yüzden size ve projelerinize hızlı yükleme ve istikrarlı 7/24 operasyon sağlayacağız.

Müşteri Tutumu

Sizi önemsiyoruz ve sunucularımızın durumunu sürekli olarak izliyoruz. Her gün, her durumda size yardımcı olmak ve sitenizi çalışır duruma getirmek için tüm sunucuları yedekliyoruz. Teknik desteğimiz 24 saat boyunca çalışır. Ayrıca, barındırma hizmetimizin başka bir yere taşınmasına yardımcı oluruz ve diğer sağlayıcıların ücretli dönemleri için telafi ederiz.

info@mustanhost.com
8.00-20.00
Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci