Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci

Reklâm

Mustanhost.org adresinden bilgilendirme ve reklam tekliflerinin yayınlanması durumunda İnternet kaynağınız için uygun şartlarda sanal barındırma ve kapsamlı teknik destek alabilirsiniz.

Bu teklif, çok sayıda ziyaretçi sitenizi düzenli olarak ziyaret ederse ve ana odağı bilgi teknolojisi, emlak, otomotiv konuları veya elektronik diyalog, medya veya kapsamlı bir ticaret platformunuz varsa sizin için geçerlidir.

İşbirliği Seçenekleri

Bilgi ortaklığı

Bu seçenekte karmaşık bir şey yoktur: çalışanlarımız, daha sonra tarafınızdan gönderilen veya müşteri bülteninin bir parçası olarak kullanıcılara gönderilen heyecan verici haber makaleleri yazarlar. Çoğu zaman, haberler Türkiye’de gerçekleşen olayları etkiler, yeni hizmetler hakkında konuşur ve okuyucuları yeni promosyonlar ve özel teklifler hakkında bilgilendirir.

Etkinlik organizasyonu

Çeşitli biçimlerdeki etkinlik düzenleyicileriyle iletişim kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Mustanhost.org hosting proje web sitenizi kendi tesislerinde ağırlayacak veya bir internet yayını organize edecektir. Etkinlik bilgi teknolojisi alanını etkiliyorsa, çalışanlarımız doğrudan konuşmacı olarak yer alabilir ve katılımcılarına küçük ödüller sunabilir.

Promosyon malzemeleri

Mustanhost.org barındırma logosunu veya Türk alan adını bir reklam olarak kullanabilir ve kaynağımızın adını içeren bir metin satırı ekleyebilirsiniz.

Bizimle çalışmanın faydaları

Hosting ile etkileşim aşağıdaki avantajları ifade eder:

Yüksek indirme hızı;
7/24 teknik destek çalışması;
Dostu arayüz
Satın almak kolay;
Uygun fiyatlar;
Ekipman Türkiye’de bulunmaktadır.
İlginç önerileriniz var mı?

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize bildirin!

Email: info@mustanhost.com

info@mustanhost.com
8.00-20.00
Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci