Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci

Ortaklar için

Siteler oluşturursanız, tanıtımlarında uzmanlaşırsanız veya yalnızca paylaşılan barındırma sağlama hakkında konuşabileceğiniz bir kitleniz varsa, ek kar elde etmek için harika bir fırsatınız olur. Hosting yönlendirme programımıza katılın ve başvurunuz tarafından ödenen hizmetlerin% 30’una kadar herhangi bir şekilde alın.

Kapsamlı Fayda

Kendiniz ve kitleniz için yararlı özellikler seçin. Biz sadece uygun fiyatlı paylaşılan barındırma sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda aktif olarak projeler geliştirmek için güvenli bir esnek bulut sağlıyoruz.

Tavsiye Programının Yararları

Yönlendirmeler tarafından satın alınan hizmetlerin, yenilendiğinde bunu azaltmadan sabit bir yüzdesini elde edin.
Transfer büyüklüğü, başvuru tarafından ödenen hizmetin maliyetinin% 30’una kadar ve kendisi tarafından yapılan herhangi bir ödeme veya uzantıdan kaynaklanmaktadır.
Bulut hizmeti kullanıcıları için, aktarım boyutu% 10’dur, bu da iş ortaklarımız için son derece faydalıdır.
Ortalama çeviri boyutu.

Sunulan hizmetlerin hacmi paylaşılan barındırma ve bulut kullanıcıları için değişiklik gösterir. İlki için ortalama çek 80 TL, ikincisi 160 TL. Sonuç olarak, ilk yıl için 900 ila 2300 TL arasında bir başvurudan elde edilen karlara güvenebilirsiniz, bu da son derece avantajlı bir tekliftir.

Ortağımız olmanın diğer nedenleri

Web sitenizin tanıtımı alanındaki geliştiricilere ve profesyonellere önerdiğimiz özel pencerelerle kaynağınızın reklamını yapmaya hazırız. Ayrıca, her şey ücretsiz olarak gerçekleştirilir.
Size ücretsiz paylaşılan barındırma sağlamaya hazırız, ancak bu bürokratik sorunlar nedeniyle mümkün değil. Bu nedenle, ortaklarımız için mümkün olan maksimum% 30’luk indirimi veriyoruz.
Yalnızca yönlendirme bağlantınızı tıklayan kayıtlı müşterileri dikkate almıyoruz. Müşterinizden alınan veriler yeterlidir, geri kalanı mustanhost.org servis personeli tarafından devralınır.

Sevk programına yalnızca tüzel kişilerin ve bireysel girişimcilerin katılabileceğini düşünmek gerekir.

Nasıl ortak olunur

  1. Siteye kaydolun
  2. Kayıttan sonra yönlendirme bağlantınızı alacaksınız
  3. Web sitenize gönderebilir veya müşterilerinize sunabilirsiniz
  4. Birisi bağlantınıza kaydolduktan ve barındırma hizmetleri için ödeme yaptıktan sonra, siparişin bir yüzdesi alınır.

Başlayın

info@mustanhost.com
8.00-20.00
Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci