Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci

Kefillik

Kar amacı gütmeyen projelere ve kamusal yaşam için önemli olan İnternet kaynaklarına tercihli olarak sunucu kapasiteleri sağlıyoruz.

Kimler yardım talep edebilir?

Yardım kuruluşları

Diğer insanlara ve çevresel faaliyetlere yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış çeşitli vakıflar ve toplumlar, ağır hastalara tıbbi tedavi sağlamak için fon toplama konusunda uzmanlaşmış kaynaklar ve toplum için önemli diğer projeler bir web sitesine ev sahipliği yaparken fayda sağlayabilir.

Kültür organizasyonları

Ulusal kültürün geliştirilmesi ve sürdürülmesinde uzmanlaşmış İnternet kaynaklarının organizatörlerine yardım etmeye hazırız.

Eğitim projeleri

Ev sahipliğimiz, her türlü toplumu ve bilişim teknolojisi alanında faaliyet gösteren eğitim projelerini aktif olarak desteklemektedir.

Bizimle çalışmanın faydaları

Bizim hosting ile çalışmak siteniz için birçok avantajı vardır. Mustanhost.org sayesinde işletmenizi küçük bir işletmeden büyük bir işletmeye dönüştürebilirsiniz. Başlıca avantajlarımız aşağıdaki gibidir:

Yüksek hızlı veri aktarımı. Bu parametreye göre, yenilikçi NVMe SSD teknolojisi sayesinde hostingimiz rakiplerin kaynaklarının 3 katıdır;
Profesyonel uzmanların çalıştığı, ortaya çıkan herhangi bir soruya yardımcı olmaya hazır, 24 saat teknik destek çalışması;
Acemi bir kullanıcı için bile sezgisel kullanıcı dostu arayüz;
Ödeme kolaylığı, size uygun herhangi bir yöntemi kullanarak hizmet satın alma yeteneği tarafından sağlanır;
Düşük fiyatlar. Hizmetlerimizin maliyeti bir başlangıç işletmesi için bile kullanılabilir ve parametreleri yapılandırma yeteneği yalnızca gerekli hizmetleri kullanmanıza olanak tanır;
Mustanhost.org ekipmanları Türkiye topraklarında bulunmaktadır ve uluslararası TIER-III standardına göre sertifikalandırılmıştır.
Tercihli terimlerden yararlanmak ister misiniz?

Bize ulaşın ve daha fazla sponsorluk başvurunuzu dikkate alacağız.

Email: info@mustanhost.com
Phone: +905324929281

info@mustanhost.com
8.00-20.00
Седат Игдеджи, Sedat Igdeci, Cedat Igdeci, Bekir Igdeci, Lidiya Igdeci, Elizaveta Igdeci